neděle 30. září 2012

PIVKo - přijeďte si vyzkoušet larp

PIVKo - Plzeňský inspirační víkendový kurz, akce pořádaná nejen pro zájemce o uvedení do světa larpu.

PIVKo je larpový víkend v Plzni, který je primárně určený pro nováčky, ale zábavu si něm najdou i ostřílení larpeři. Jedná se především o společenskou akci, jejíž hlavním cílem je úvést nováčky do světa larpu, seznámit je se zkušenějšími hráči a dodat jim motivaci a chuť účastnit se dalších akcí.
Nepředstavujte si však PIVKo jako festival komorních larpů, cílem je nabídnout hráčům co nejpestřejší program a ukázat jim, jak fungují městské larpy, outdoorové akce, bitvy, ale samozřejmě i larpy komorní. Hráči se navíc mohou účastnit různých výrobních workshopů, nebo přednášek.

PIVKo má navíc za sebou už dva úspěšné ročníky, které nabraly do řad plzeňských larperů několik bezvadných mladých hráčů.

Slyšíte stále o larpu, ale ještě nikdy jste si ho nezkusili? Lákají vás kamarádi na akci, ale vy máte strach, že jako nováček nebudete vědět co dělat? Chtěli byste larp vyzkoušet, ale nemáte kostým, zbraně, ... Nebo si prostě jen chcete vyzkoušet nový, jiný druh zábavy? Jste mladý nadějný organizátor, ale nemáte prostory pro svou hru? Chtěli byste ji někde uvést, ale bojíte se, že neseženete hráče? Pro vás pro všechny je tu právě PIVKo.

PIVKo proběhne o víkendu 16. - 18. 11. 2012, na různých lokacích v Plzni.

Veškeré informace naleznete na stránkách http://pivko.pilirionos.org/.

Žádné komentáře:

Okomentovat

1. Do velkého textového pole napište komentář
2. Vyberte podpis, lze i anonymní
3. Klikněte na tlačítko "Přidat komentář"
4. Opište písmena z obrázku (ochrana proti spamu)