úterý 3. března 2015

Domesticon

Kdy: 20. – 22. března 2015
Kde: Základní škola Havlíčkův Brod, Štáflova 2004

Již tradiční con s domácí atmosférou a zaměřením na historii a fantastiku

Do čtvrtice všeho nejlepšího – další Domesticon číhá za dveřmi a jako vždy se je na co těšit. V malebném zákoutí Vysočiny tě nečeká jen nabitý program, ale též dobré jídlo, milé tváře, vysoká kultura a náš vlastní domácí narcistický misantrop ;) A mnoho jiného. Jaké mnoho? Přijeď to zjistit! :)

Co je Domesticon?
Domesticon je con od lidí, kteří mají rádi fantastiku, pro lidi, kteří mají rádi fantastiku. Ta je v tomto případě braná trochu volněji – tedy ne jako jenom fantasy nebo jenom sci-fi, ale jako všechno, co nějak souvisí s oním pověstným „něco je jinak“. Těšit se můžete na literární přednášky i workshopy, diskuze, a to jak oficiální, tak pokoutní někde na chodbě nebo v baru s dobrotami. Dostaneme se do světa mýtů a bájí, ale řeč bude i o aktuálních tématech aplikovaných na fantastiku.

Setkávání
Domesticon je místo pro setkávání, bez ohledu na věk, pohlaví, rasu, přesvědčení a povolání. Ať už se vám obouručák houpe proklatě nízko u pasu nebo dáváte přednost magii, je Domesticon místo pro vás. Setkávání a vzájemné rozšiřování obzorů je jednou z jeho hlavních funkcí.

Veškeré informace na stránkách akce: domesticon.smeagol.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

1. Do velkého textového pole napište komentář
2. Vyberte podpis, lze i anonymní
3. Klikněte na tlačítko "Přidat komentář"
4. Opište písmena z obrázku (ochrana proti spamu)