pondělí 1. září 2014

Jeskyně nejen na motivy...

Sam Owen – Kabuto – postava jeskyně Jako štvaná zvěř

Velmi zajímavá a neotřelá postava z jeskyně Jako štvaná zvěř, jejím tvůrcem a hráčem je pán vlků.


Oči: Žluté
Výška: 170
Uši a Zuby: Jsou zašpičatělé
Jazyk má delší jakoby žabí 30cm je uměle prodloužený pomocí magie.
Vlasy: Černé
Postava: Mírně svalnatá/pohublá, takový šlachovitý muž.

Sam se narodil jako levoboček jistého nejmenovaného a dnes již mrtvého šlechtice, jeho matka byla uznávaná léčitelka, ale jeho otec ji chtěl zabít, aby Sama nepočala a on si nemohl nárokovat dědictví a pošpinit tak pověst rodiny, proto ji nechal uvrhnout do hladomorny, kde ve tmě a špíně počala malé dítě.

Z nouze nad svou situací pološílená a posílená strachem, co bude s jejím chlapečkem, a kdo se o něj postará, až umře hlady, uzavřela proto obchod o svou duši s nižším démonem se sféry smutku.

Démon slíbil, že se o dítě postará a vychová ho v silného muže “bez újmy“.

Poté se se Samem vrátil do své domovské sféry a staral se o něj jako o vlastního. Jupera fhuk ovšem malého Sama vychoval v nesprávné víře, že jeho matka by chtěla, aby se pomstil. Mladý Sam byl poté po dovršení 18 propuštěn z péče svého škodlivého pěstouna vydal se pomstít nespravedlnost spáchanou na své matce.
Sam je bohužel na duši poznamenaný svým mládím v “pekle“ a došlo k němu rozdvojení osobnosti.

Sam


Jupera fhukDnes se živí jako nájemný travič a kuplíř, který svou reputací, chováním a zjevem budí u většiny lidí odpor.

Není moc informací o tom, jaké způsoby v práci používá. Říká se, že je jako šváb, co nejde zašlápnout, že jako kudlanka čeká na svou kořist.

Je to tedy člověk vychovaný démonem, proto nese některé znaky démona. Jakožto pozůstatek pobytu ve sféře.

Sam objevil, že má nadání pro umění magie, zejména podrobení si malých tvorů a ovládání drobné havěti (nic chytřejšího jako králík) a jeho specialitou je popřípadě vkrádání se do mysli jiných byť v tom není nikterak zběhlý.

Potřebuje k tomu nějaký čas, pak vytvoří myšlenkový most a vyměňuje si obrázky, pocity a vněmy. Tato komunikace ovšem funguje spíše se zvířaty, než s lidmi a rasám jim podobným.

Ano, Sam je tedy čaroděj a né tak ledajaký. Jeho profese je temný Druid, takže i jiná přírodní magie v menší míře.

Oči: fialové
Výška: 170
Uši a Zuby: Jsou zašpičatělé
Jazyk má delší jakoby žabí, prodloužený pomocí magie.
Vlasy: Černé
Postava: Mírně svalnatá/pohublá, takový šlachovitý muž.

Pokud byste ho někdy viděli bez trika nebo moc odhalí ruce, tak můžete zahlédnout mnoho jizev a zvláštní tetování po celém těle, Sam má totiž na svém těle živoucí tetování, svou osobní armádu hmyzu, členovců a pavoukovců různých druhů. Proto se mu pod pláštěm neustále něco míhá a občas něco vyběhne z rukávu.Hlavně to nezašlápněte, protože to ho naštve, nesnáší, když někdo zbytečně zabíjí jeho děťátka.

Sam nemá rád světlo, nikdy se mu totiž nevyvinul dostatečný počet pigmentu v kůži, proto se obléká do několika vrstev oblečení, to zároveň zaručuje teplo jeho hmyzím společníků a neustále líhnutí se larev, vývin kukel atd.

Zimu nemůže opravdu vystát.
Jako zbraň používá pouze díku a svá kouzla, nebo tělo. Naštěstí má pár kouzel, které mu boj zblízka trochu zpříjemní (když na něj dojde).
Nikdy však nebude první v boji, většinou, když musí s někým pracovat, tak ho podporuje z dálky a zpomaluje a mate nepřítele. Případně se vytratí.

= pán vlků =

Žádné komentáře:

Okomentovat

1. Do velkého textového pole napište komentář
2. Vyberte podpis, lze i anonymní
3. Klikněte na tlačítko "Přidat komentář"
4. Opište písmena z obrázku (ochrana proti spamu)