pondělí 30. června 2014

Diablo larp

Jde o fantasy outdoorový družinový LARP. Je to hra vhodná jak pro nováčky, tak pro veterány. Primární náplní akce je boj hrdinů proti služebníkům pekla, plnění úkolů a zlepšování svých postav. Boj probíhá obalenými maketami historických zbraní.

LARP bude probíhat v polovině srpna 2014, konkrétně od pátku 15.8. do neděle 17.8.2014 a bude odehrávat na Krhútském teritoriu v Meziříčí u Tábora.


Hra je inspirována všemi díly série Diablo, především pak druhým dílem a jeho datadiskem. Hráči se mohou zúčastnit hry za jednu ze dvou frakcí bojujících proti sobě, buďto za Hrdiny anebo za Miniony (služebníky pekla).

Stejně jako je Diablo akční RPG, je i naše družinovka zaměřená primárně na boj. Bojů bude na akci hodně, hra není stavěná pro nebojové postavy. Vyjímku netvoří ani kouzlící postavy (Čarodějka a Nekromant), které se bojů také účastní, i když nemusí vůbec použít zbraň.

Klasických neherních CP bude potřeba jen pár a zvládneme je naplnit z našich řad. Většina úkolů bude probíhat jako konflikt dvou hráčských frakcí – družinek Hrdinů a Minonů pekla.

Veškeré informace naleznete na stránkách akce: http://diablolarp.xf.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat

1. Do velkého textového pole napište komentář
2. Vyberte podpis, lze i anonymní
3. Klikněte na tlačítko "Přidat komentář"
4. Opište písmena z obrázku (ochrana proti spamu)