neděle 22. prosince 2013

Tolkiencon

Již 12. ročník TolkienConu, setkání fanoušků a oslava díla J.R.R. Tolkiena, se odehraje 17. až 19. ledna 2014. Čekají vás přednášky a semináře, čistě tolkienovské i tematicky více či méně spřízněné. Hudba, zpěv, tanec a jiná umění, ani o ty nebudete ochuzeni, možná i na divadlo se dostane.

Kdy: 17. - 19. ledna 2014 od 16:30 (registrace otevřena)

Kde: ZŠ Grafická 1060/13, 150 00 Praha 5 - Smíchov („tradiční“ místo, ke změně by dojít nemělo)

O co jde: setkání přátel díla JRRT; na programu jsou přednášky a semináře na všemožná témata (seznam bude průběžně doplněn na tuto stránku) z oboru. Více než cokoliv jiného jde o setkání s přáteli a lidmi naladěnými na stejnou vlnu.

Jak se přihlásit: vyplněním a odesláním formuláře níže. Přihlášku bude nutné odeslat do 15. ledna. Na TolkienCon je možno dorazit i bez registrace, při zaplnění kapacity však mají registrovaní přednost!

Kostýmy: Organizátoři ocení, pokud dorazíte v nějakém pěkném tematickém kostýmu, jak se ostatně stalo na TolkienConu zvykem.

Kde zjistit další informace: Je možné psát na mailovou adresu info@tolkiencon.cz či se obracet telefonicky na (+420) 602942423. Dotazy můžete pokládat také u infočlánku http://www.tolkiencon.cz/fantasy/viewnews.asp?id=564 a nebo na oficiální stránce TolkienConu na Facebooku http://www.facebook.com/tolkiencon.

Žádné komentáře:

Okomentovat

1. Do velkého textového pole napište komentář
2. Vyberte podpis, lze i anonymní
3. Klikněte na tlačítko "Přidat komentář"
4. Opište písmena z obrázku (ochrana proti spamu)