sobota 30. března 2013

Bitva: Heroes V: Nadvláda

Víte, kolik šípů se vejde kostlivcovi mezi žebra a co mají talonguardští rytíři pod brněním? Zajímá vás, čím nakrmíte kyklopa a kolik kusů oděvu na sobě nosí fúrie? Přáli jste si pohlédnout do očí mistru intrik a úkladů Raelagovi, či nejvyššímu inkvizitorovi Alarikovi? Pak jste ti praví, kdo by si měli rezervovat poslední dubnový víkend a přijet na bitvu Heroes V: Nadvláda, kterou pro vás poblíž Brna pořádá již popáté dřevárnická skupina R.O.G.U.E.


Kdy: 26. - 28. duben 2013
Kde: Křtiny

Máte přijet?

Máte, pokud máte rádi svět hry Heroes of Might and Magic a chcete vyzkoušet, jak vypadá jeho ztvárnění v prostředí českých dřeváren.

Máte, pokud vás láká bitva jednotek lišících se svými schopnostmi a použitím v boji. Síla jednotlivých frakcí je přibližně vyrovnaná, každá ze čtyř armád však musí k vítězství používat jiné způsoby a prostředky.

Máte, pokud máte rádi boj, při němž nerozhodují jen fyzické dovednosti hráčů, ale i jejich nasazení ve formaci, koordinace celé armády a taktika, kterou zvolí velitel.

Máte, pokud vás baví hrát postavu vojáka své armády a svou hrou jste ochotni bavit i ostatní. Na bitvě se setkáte s hráči - zombiemi, které se jen pomalu vlečou za armádou a cestou si přidržují vypadávající střeva, s minotaury, kteří si proráží cestu skrz své spolubojovníky, jen aby byli co nejdříve u nepřítele, šamankami, které kreslí obrazce a vzývají matku zemi, než podřežou svého protivníka, i s inkvizitory, kteří na vás budou útočit se svatými písněmi na rtech.

Máte, pokud si chcete sami vyzkoušet zahrát oblíbenou postavu ze světa HoMaM a zažít si, jaké to je v její kůži. Předem se omlouváme, ale Raelaga už máme obsazeného.

Máte, pokud máte rádi plamenné projevy velitelů a hrdinů před nastoupenými armádami a jejich vzájemné souboje slov i zbraní, při kterých se zem otřásá a vzduchem se nese povzbuzování vojáků.

Máte, pokud si chcete přijet slušně zabojovat bez zbytečných prostojů a sáhodlouhého chození tam a zpět.

Máte, pokud máte rádi hru, kde je místo i pro hráče kteří nejsou nejlepší v boji s velkými zbraněmi uprostřed bitevní vřavy. Žádná frakce na Heroes V se neobejde bez rychlých průzkumníků, poslů a dalších osob, které v okamžiku splní drobné úkoly nebojového charakteru.

Máte, pokud máte rádi tábořiště, kde není důležité, kdo patří ke které straně, ale to, jestli se chcete bavit s ostatními.


Nejezděte:

Pokud vás bude mrzet, že vás zakutého v těžké zbroji porazí polonahý bojovník s dvěma tesáky jen díky tomu, že jeho frakce posílila jeho jednotku na úkor ostatních.

Pokud se vám nelíbí „high-fantasy“. Tou svět HoMaM je a kostýmy hráčů se jím inspirují.

Pokud potřebujete přesně nalinkovanou bitvu a scénář, co máte dělat od začátku do konce. Jak se již ukázalo, změna celého příběhu uprostřed boje nemusí být na škodu.

(Pro potřeby bitvy Heroes V: Nadvláda, sepsal Josef „Armorik“ Urban, alias Agbeth, velekněz a polní velitel podzemní říše Ygg-chal.)

Pokud jste si v pozvánce našli důvod, proč na akci přijet, neváhejte - registrace začala.
Veškeré informace a registraci naleznete na stránkách http://heroesv.cz/ a FB https://www.facebook.com/larpHeroesV

Žádné komentáře:

Okomentovat

1. Do velkého textového pole napište komentář
2. Vyberte podpis, lze i anonymní
3. Klikněte na tlačítko "Přidat komentář"
4. Opište písmena z obrázku (ochrana proti spamu)