pátek 31. srpna 2012

Zlatá cena Paříš, pařím, paříme

Dobrý den, vážení a milí čtenáři. Dnes v tomto speciálním díle budu potřebovat i VÁS. O co že mi to jde? Hmm… Dobrá otázka… Prakticky řečeno budeme vybírat tu nejoblíbenější a dle vás nejlepší hru, kterou Abarin zná.

Jak to bude probíhat, zřejmě se ptáte. Nebojte se lidičky, bude to krátké. Prakticky bude soutěž složena ze dvou kol (ne kol jako kol ale kol). V prvním kole mi budete buď zde v diskuzích nebo na mou Abarinskou poštu posílat své návrhy na oblíbenou počítačovou hru. Prakticky - 5 her, které se mi objeví v poště či diskuzi nejčastěji, bude vybráno do finále, kde se vzájemně utkají.

V 1. kole mi můžete poslat max. jeden návrh na vaši oblíbenou hru. Aby nedocházelo k nejasnostem, vždy uveďte v diskuzích své jméno (anonymy neberu). Pokud by došlo ke shodě u více her, bude do finále náhodně vybráno 5 finalistů.

Za sebe můžu říct, že jsem opravdu velmi zvědavý, kterápak hra bude vítězem Abarinu.
Kostky jsou vrženy. Nechť zvítězí ten nejlepší, lovu a hrám zdar.

= MR =

17 komentářů:

 1. No, já moc velký pařmen nejsem a možná i proto jsem ustrnula na HOMM (Heroes of Might and Magic). Svého času jsem u III. znala všechny kampaně i sólo scénáře nazpaměť. Ale přeci jen pak přišlo ještě něco lepšího (aspoň podle mě) a proto dávám svůj hlas Baldur's Gate II. Niniane

  OdpovědětVymazat
 2. Hlasuji pro Elder Scrolls IV - Oblivion. Zejména po přidání některých patchů a módů naprosto úžasné RPG. Na rok 2006 krásná grafika, a ta volnost pohybu... :-) Jinak souhlas s Niniane - s Heroes 3 mám stejnou zkušenost. A ještě jen tak na okraj musím zmínit hru Blood, horrorovou nápodobu Duke Nukem (chodicí střílečka), kterou jsem hrávala někdy v roce 1998 a strašně jsem se u toho lekala :-D Znáte to někdo? :-)

  Keirea

  OdpovědětVymazat
 3. Tak já dávám svůj hlas jednoznačně Dragon Age, samozřejmě jedničce ;)Tahle hra mě zcela uchvátila - příběhem, úžasným světem a hlavně společníky postavy a interakcemi s nimi a mezi nimi.

  Kei, tak Blood neznám, to mi uteklo ;) To bude tím, že v té době jsem prostě neměla přístup k počítači ;)

  OdpovědětVymazat
 4. Ano ano Blood znám vcelku dobře, zajímavá hra s ještě zajímavějším prostředím :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj pařmenky a pařmeni :)

  Dlouhá léta jsem hrával Lineage II.. Je to fenomén, který dozajista zaslouží zmínit. Hra jež se stala předlohou pro spousty dalších (Aion, Tera) a přesto ji (dle mého skromného názoru) zatím nic nepřekonalo.

  Můj hlas tedy jednoznačně Lineage II. (i když teď hraju World of Tanks).

  Melker

  OdpovědětVymazat
 6. Dávám hlas hře, kterou hraju už víc než 8 let - LineageII. Harrieta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak nějak snad ani nemůžu napsat nic jiného. Dragon Age Prameny, dvojka také není špatná, ale jednička byla prostě jednička:)

   Vymazat
 7. Hlasuji pro Baldurs gate ... dlouho jsem se nemohl rozhodnout jestli 1 nebo 2 nakonec vyhrála jednička :)

  Můj hlas patří Baldurs gate 1 .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se zapomněl jsem na jméno Ichigo :)

   Vymazat
 8. Kami dlouho přemýšlel, jestli Oblivion nebo WoWko...

  Kami nakonec hlasuje pro Oblivion, protože se dá hrát, když se něco stane s netem ^^ (ačkoliv paří WoWko)

  OdpovědětVymazat
 9. Já bych hlasoval pro Dragon Age:Prameny. Velmi dobrý hra :)

  Josef1

  OdpovědětVymazat
 10. Koukám že Skyrim vám moc nevoní :D

  OdpovědětVymazat
 11. Tak já pařmen nejsem ani omylem, odehráno mám opravdu jen pár her. A jediné co mě chytlo byla Mafia a letecký simulátor z 2. světové války - IL2 Sturmovik.
  Tak za sebe hlasuji právě pro ten - IL2 Sturmovik

  Morr

  OdpovědětVymazat
 12. Za mě jednoznačně Fallout 2, nejlepší RPG, který jsem hral. Jeho rozsahlost, vtip, hratelnost, všechno je geniální. Váš Vash :)

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 14. Nejlěpší hra? To je docela těžké rozhodování.
  Jako první mě napadnou Heroes 3 - první hra kterou jsem kdy hrál akterá má dodnes své nezaměnitelné kouzlo.
  Druhé mě napadne Call of Duty 2, u jehož multiplayeru jsem strávil bezesporu nejvíce času. Ale i přes tuny zábavy to nejlepší hra asi není.
  Jako třetí mi vyvstane na mysli League of Legends, kterému jsem věrný už přes 2 roky.
  A jako poslední duo her, které jsem doháněl teď přes prázdniny - Mafia a Skyrim. Mafia má neuvěřitelné kouzlo i přes svůj věk (nebo možná právě proto). A Skyrim je prostě Skyrim...

  Ač je to těžké rozhodování a každá ze zmiňovaných her má důležité místo v mém hráčském srdci, toho času je mi pořád nejbližší League of Legends. Svou herní komunitou, neustále se vyvíjejícími věcmi, svou rozmanitostí. Upřímně ale doufám, že na prvním místě nebude věčně.. je to stračný žrout času.
  Nejepičtější hrou by pak byl asi Skyrim a po příběhové stránce jsem nejvíc žral asi teď tu Mafii. Přesto můj hlas jde LoLku ;-)

  TruxXerus

  OdpovědětVymazat

1. Do velkého textového pole napište komentář
2. Vyberte podpis, lze i anonymní
3. Klikněte na tlačítko "Přidat komentář"
4. Opište písmena z obrázku (ochrana proti spamu)