úterý 28. února 2012

Trpaslicon 2012

Trpaslicon 2012 - již desátý ročník tohoto conu - odstartuje v pátek 9. března 2012 v 19 hodin v prostorách ZŠ Květnového vítězství v Praze na Chodově (z metra C Háje autobusem č. 154, 170 nebo 203 do zastávky „Brechtova“; zobrazit na mapě.) Historií se stane v neděli úderem poledne.

Trpaslicon je festival britského humoru, sci-fi a fantasy, který se koná vždy zjara v Praze na Chodově.

Název „Trpaslicon“ je odvozen od dnes již klasického britského sitcomu Červený trpaslík, jemuž je věnován jeden ze tří hlavních souběžných bloků programu.

Budete si přednášet, promítat své sbírky telegrafních sloupů 20. století, besedovat nejen s dabéry českého znění, pátrat po tom, co všechno už se ví o chystaném Red Dwarf X, a možná zavzpomínáte i na uplynulou festivalovou dekádu.

Ve druhém bloku nazvaném Britcom spočinou vaše zraky na dalších známých komediálních klenotech ze Spojeného království, ale i na těch, o nichž jste možná nikdy ani neslyšeli.

Třetí linie náleží přednáškám a projekcím ze sféry Sci-fi a fantasy s tradičním důrazem na Zeměplochu Terryho Pratchetta.

Po celý čas bude otevřena herna s mottem Tohle JE zábava! Copak seš na hlavu? Zde budete moci okusit důmyslné kratochvíle jako malý rybář, volejbal přes jégrovky s nafouknutým kondomem nebo šachy, kterým chybí 30 figurek.

Poznámka organizátorů:
Spát se bude ve vlastních spacácích na podlahách tělocvičen a tříd. Jídlo a pití zajistí bufet U Piráta Luigiho. Jeho pochoutky nemají obdoby. Vezměte si s sebou přezůvky, ať to po nás nevypadá jako Listerův koš na špínu koncem měsíce. I pokud jste násosky, zdržte se alkoholu. Osoby ve stavu pokročilé mentální inkompetence budou vyvedeny.

Veškeré informace naleznete na stránkách festivalu trpaslicon.cervenytrpaslik.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

1. Do velkého textového pole napište komentář
2. Vyberte podpis, lze i anonymní
3. Klikněte na tlačítko "Přidat komentář"
4. Opište písmena z obrázku (ochrana proti spamu)